Про країну

Правила в’їзду в Танзанію

Танзанія — держава в Африці на східному узбережжі Індійського океану, де мешкають кращі представники африканської фауни, а природа казково красива. Прекрасні пляжі й дивовижне сафарі — у цьому тропічному куточку Африки ви можете відпочити від суєти, познайомитися з усіма представниками фауни і чудово провести час, ніжачись під африканськими променями сонця. Саме сюди приїжджають туристи, щоб побачити і зрозуміти, що таке справжня дика природа.

Приліт: Занзібар

Столиця: Додома

Час: немає різниці з Україною

Грошова одиниця: танзанійський шилінг

У Танзанії тропічний вологий клімат, водночас тут майже завжди сонячно. Температура повітря дуже комфортна і в середньому становить +26–27 °C.

КУРОРТИ КРАЇНИ.

Цілорічний Занзібар — справжня перлина, яка розташувалася в блакитних водах Індійського океану. Острів вабить туристів кокосовими пальмами, які погойдує тропічний вітер, мальовничими пагорбами, що подекуди вкриті первозданним лісом, і чудовими пляжами з білим піском. Достаток коралових рифів, які оточують острів, — це справжня казка для любителів активного спорту. Гучні дискотеки, спілкування з дикими тваринами в Cheetah`s Rock або місто Стоун Таун, занесене до списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, — усе це ви знайдете на казковому острові Занзібар.

Саме тут на вас чекає знаменитий вулкан Кіліманджаро, красиві озера Вікторія, Танганьїка та Ньяса, прекрасний острів Занзібар з чудовими пляжами та цікавим місцевим населенням – суахілі, острів Мафія з його коралами, які давно облюбували дайвери, та багато іншого! Танзанія – дивовижна та дуже незвичайна для нас. Поїздка сюди справді переверне вашу свідомість, і допоможе подивитися на світ інакше. Не прогавте можливості насолодитися такою неймовірною екзотикою, та скоріше бронюйте тур! Беріть від життя максимум!