Про країну

Правила в’їзду в Домінікану

Домініканська Республіка — країна небувалого контрасту. Широкі нескінченні піщані пляжі, яскрава буйна тропічна зелень, швидкі ритми танцю й розмірене повсякденне життя місцевих жителів — усе це робить відпочинок у Домінікані незабутнім.  

Приліт здійснюється в міжнародний аеропорт Ла-Романа.  

Різниця в часі з Києвом — мінус 6/7 годин.

Клімат — вологий субтропічний. Морські бризи й пасати віють з північного сходу й помякшують спеку. Середня температура води взимку становить +27 °С, у цей період узбережжю властиві незначні припливи та відливи.

УЗБЕРЕЖЖЯ АТЛАНТИЧНОГО ОКЕАНУ

Найпопулярніший туристичний регіон країни — Пунта-Кана — розташований на східному узбережжі. Пісок тут дрібний, мякий і сліпуче білий. Близькість коралового рифу робить води спокійними й теплими. Південь курорту омиває тепле Карибське море, а північ і схід оточені величною Атлантикою. Берегова лінія Пунта-Кани складається із лагун і невеликих бухт з чистою і спокійною водою. Мякий пляжний пісок, ласкаве тропічне сонце, прекрасні пейзажі — усе це створює сприятливі умови для пляжного відпочинку в райському куточку світу. Домінікана має розвинену туристичну інфраструктуру, що забезпечує широкий вибір і висококласні умови для відпочинку. Крім мальовничого узбережжя, курорт славиться своїми тропічними лісами та дивовижною природою, яка не пошкоджена цивілізацією.

Пляж Баваро є своєрідним центром тяжіння туристів у Домінікані. По-перше, він розташований найближче до міжнародного аеропорту Пунта-Кани. По-друге, пляж Баваро дуже мальовничий. По-третє, берегова лінія тут надійно оточена коралами, що захищає туристів від високих хвиль і створює оптимальні умови для купання та сімейного відпочинку. Пляж Макао знаходиться приблизно за 20 км від Баваро. Він унікальний тим, що досі є «диким». До того ж там немає коралового рифу, який би огороджував берег від хвиль Атлантичного океану. Тому цей пляж сподобали серфери всіх рівнів підготовки. Пляж Уверо Альто — одне з найкращих місць у Домінікані. Тут розташовані шикарні пятизіркові готелі, аквапарки, масивні пальмові гаї та прекрасні пляжі. Сюди приїжджають молодята, щоб провести найкращий час у житті — медовий місяць. А також тут веселі нічні дискотеки.

УЗБЕРЕЖЖЯ КАРИБСЬКОГО МОРЯ

Молодий курорт Кап-Кана здобув репутацію елітного курорту. Кажуть, що це улюблений курорт Дональда Трампа. На противагу йому поруч розташоване крихітне рибальське село Байяібе. Відпочиваючи тут, можна відвідати довколишні острови. Курорт відмінно підійде і для сімейних пар, що обожнюють спокійний відпочинок.

Переправившись через річку Дульсе, можна опинитися на курорті Ла-Романа. І варто туристу лише ступити на берег — він тут же опиниться в одному з найбільших туристичних комплексів Карибського басейну! Сьогодні ці місця входять у десятку найкомфортабельніших курортів із найкращою інфраструктурою для туристів, тому тут буде зручно будь-якому мандрівникові, незалежно від його особистих переваг і туристичного досвіду. Якщо туристу необхідно поєднання екзотичної природи, унікальної атмосфери старовинного рибальського села та туристичної інфраструктури, то йому буде за смаком Хуан Доліо. Тут можна одночасно насолоджуватися самотою і тишею пляжів, а також із задоволенням відвідувати різні культурні розваги, історичні місця та ресторанчики з чудовими місцевими стравами. Бока Чіка — найближчий курорт до столиці Санто-Домінго. Загалом розміщення на курорті досить бюджетне. Курорт розташовується в захищеній кораловим рифом лагуні, глибина якої не перевищує півтора метра, а пісок на пляжі білий і дрібний, як мука. Хоч лагуна й неглибока, сюди нерідко приїжджають для занять віндсерфінгом, водними лижами, дайвінгом, вітрильним спортом. Також є можливості для занять тенісом і верховою їздою.