Дата туру Подорож до Львова

23 квітня7 травня

Вартість поїздки з людини 950 грн.

Програма туру Подорож до Львова

Виїзд з ЛУЦЬКА, РІВНОГО

08.20 – Виїзд з Луцька, Рівного (час та місце виїзду уточнимо індивідуально).

08.30 – 09.00 – зупинка (сніданок, туалет).

11.30 – Прибуття до Львова, підняття на Високий Замок (за сприятливих погодніх умов). Це цілий комплекс пам’яток, тут і парк “Високий замок”, який засновували у 1835 році, городище давньоруського міста Львова, грот і скульптури левів, і власне рештки Високого замку, який був збудований в 13 столітті під керівництвом Галицько-Волинського князя Лева на Замковій горі. 

11.30 – 14.00 – Екскурсія містом. Львів – одне з найпрекрасніших міст України, де відчувається європейський шарм, любов до гармонії та краси. Особливий колорит йому надають витончені будинки, квіти на фасадах, яскраві та оригінальні вітрини, маленькі затишні кафе. Ми помандруємо старим містом, де оглянемо монастир Бернардинів, Єврейський квартал, Домініканський монастир, Вежу Корнякта, Площу Ринок, Міську Ратушу, вул. Вірменську та інше. 

14.00 – 15.00 – обід.

15.00 – 15.30 – Піднімаємося на Ратушу. Тут можна помилуватися краєвидами древнього міста, помріяти, загадати бажання… Сучасна ратуша має  прямокутну форму. Це  чотириповерхова будівля з внутрішнім подвір’ям і триярусною квадратною вежею заввишки 65 м. Також усі бажаючі можуть подивитися на роботу механізму одного з найстаріших в Україні годинників.

15.30 – 20.00 – Вільний час. Смакування справжньої кави у “Копальні кави”, а також Львівської кнайпи – “Криївки”, музею зброї “Арсенал” та ще багато іншого. Вільний час для Ви також можете використати для відвідування неймовірно романтичних кафе, та тільки у Львові ви зможете повечеряти на даху будинку в ресторанчику «Terrazza» (на сьомому поверсі, відвідувачі зможуть побачити не тільки архітектурні пам’ятники, але й відчути дух старовинного «міста-музею»). 

20.00 – Від’їзд зі Львова (автобус знаходитиметься біля Порохової вежі).

22.30 – 23.00 – Повернення до Луцька, Рівного.

Також рекомендуємо відвідати у вільний час:

– Криївка (топ-1 кав’ярня у Львові, що знаходиться на площі Ринок);

– Кафе Мазоха (Сербська, 7);

– Під Золотою Розою (Староєврейська, 22). Тут немає цін в меню, потрібно торгуватися;

– Гасова Лямпа (Вірменська, 20) Скуштуйте бензинівку, гасівку та нафтівку;

 НОВИНКА 2020 – У Львові відкрито грандіозний “OCEANARIUM LVIV’’!(на проспекті Шевченка, 8).Це музей живої морської природи з декількома десятками акваріумів різного об’єму в яких утримують риб різних видів, а також в якому розташований музей ракушок, а стіни декоровані макетами історичних риб та казкових істот, що відправляє у захопливу освітньо-пізнавальну подорож та багато іншого цікавого. Тут є морські жителі з різних куточків світу. Сюди привезли, зокрема, 20 маленьких акул і три різновиди скатів. Також тут є риби-собаки і риби-клоуни. Окремий басейн з хижими прісноводними рибами.

У вартість туру входить

 • проїзд на комфортабельному автобусі, або мікроавтобусі;
 • супровід гіда-керівника по всьому маршруту;
 • страховий поліс (груповий).

Додатково оплачується

Вхідні квитки в екскурсійні об’єкти, а саме:

 • Міський Арсенал: 30 грн–дорослий, 15 грн – дитячий.
 • Італійське подвір’я: 20 грн з особи.
 • Підйом на міську Ратушу: 50 грн з особи .
 • Океанаріум – 250 грн. дорослий, 200 грн. дитячий.
 • Особисті витрати (сніданки, обіди, вечері, сувеніри)
 • Можлива індивідуальна організація турів для груп від 18 осіб
 • Можлива розробка індивідуальної програми
 • Можлива організація туру зі зручним для Вас часом і місцем для груп

Для замовлення туру телефонуйте 0508666352, 0976845521