Дати турів Закарпатський вояж
21-22-23 квітня |
Вартість поїздки з людини
Тур без харчування 2500 грн.
Пакет “ СТАНДАРТ з харчуванням” – 3000 грн/ос.
Програма туру Закарпатський вояж
Виїзд з Луцька
- 05:00 – виїзд з Луцька від РАЦСУ у тур Закарпатський вояж.
- Замок Шенборнів. Наша подорож розпочнеться з відвідання дивовижної архітектурної будівлі, що схожа на маленький казковий замок, який називають мисливським палацом, що є одним з найкрасивіших та найбільш збережених палаців України. Замок оточений потопає в зелені чудового англійського парку, дерева якого дивують своєю могутністю. Ми прогуляємося лісовим масивом та заглянемо в найпотаємніші куточки палацу Шенборнів.
- Замок Сент-Міклош. Сент-Міклош не схожий на інші замки, нема там ані зубчастих стін, ані підвісних мостів, ані гостроверхих башт. Це невелика двоповерхова будівля під черепичним дахом. Нема в ньому “штатного” привида. Тільки дві башти, велика кількість бійниць та стіни завтовшки з метр свідчать про його бойову трагічну історію. Колись замок був захищений ровами, валами, рікою (їх уже давно нема). За сім століть він змінив дуже багато власників та найлегендарнішою була угорська княжна Ілона Зріні, історію якої ви почуєте під час відвідин цього замку.
- Замок Паланок. Старовинний замок видно, з якого б ви боку не наближалися до Мукачева. Овіяний легендами й бойовою славою, він увінчує своїми могутніми фортечними спорудами одиноку гостроверху сопку вже давно потухшого древнього вулкану, що височіє на довколишній рівнині.
- Замок овієний цікавими легендами та має непросту історію. Неприступну фортецю не можливо було здобути ні раптовим нападом, ні тривалою облогою. Проте, ми легко піднімемося на один із бастіонів та поповнимо колекцію чудовими панорамними фото.
Поселення у готель, вечеря, вільний час.
У вартість туру включено
- транспортно-екскурсійне обслуговування;
- супровід гідом компанії;
- проживання в готель 2-х і 3-х місні номери зі зручностями;
- страхування;
- гарний настрій
Додатково оплачується
- харчування (80 грн сніданок, 100 грн обід, 120 грн вечеря);
- вхідні квитки (Палац Шенборнів 20 грн/ос., замок Сент-Міклош 25 грн/ос., Мукачівський замок 50 грн діти/100 грн дор., озеро Синевир 30 грн/ос., реб. центр ведмедів 30 грн/ос, водоспад Шипіт 20 грн/ос., канатна дорога 150 грн/ос, термальні басейни “Косино” 450 грн/ос.)
- дегустація вина у винному підвалі 100 грн ос.
08:00 – Сніданок, виїзд на екскурсії.
- Мінеральні джерела сс. Келечин та Сойми. Закарпаття здавна славиться своїми мінеральними джерелами, яких нараховується потад 300! Кожне джерело має свій особливий склад та властивості води. Ми ж з вами спробуємо та порівняємо водичку келечинського і сойминського джерел.
- Ребілітаційний центр бурих ведмедів. Це єдиний в Україні і Європі реабілітаційний центр для ведмедів, що відкрили на території Національного природного парку Синевир у кінці 2011 року. Подивитися на диких звірів, які потерпали від людського панування, можуть усі бажаючі. Спостерігаючи за купанням звірів у водоймі чи їх захоплюючими іграми тішаться і дорослі, і діти. Зараз у центрі перебуває вже біля 20 косолапих.
- Озеро Синевир. Овіяне сивими легендами озеро Синевир знаходиться посеред мальовничої карпатської природи на висоті 988 м над рівнем моря.
- Води Синевира настільки чисті й прозорі, що в них добре себе почуває форель – риба, яка може жити тільки в кришталево чистій воді. Виникло озеро в результаті землетрусу, в нього стікають три гірських потоки, підтримуючи високий рівень води в будь-який час року. Плесо озера вабить блакиттю, але рівно посередині з води виступає невеликий острівець. Ця картина схожа на блакитне око з темним вічком в центрі – тому Синевир і отримав свою другу, дуже романтичну назву: Морське Око.
- Справжня гуцульська колиба. Ласкаво просимо Вас до справжньої гуцульської колиби, де органічно вплетені справжні старовинні елементи побуту гуцулів. Ви дізнаєтеся як Колиба — сезонне житло пастухів і лісорубів, поширене в гірських районах Карпат перетворилося на гуцульські ресторани, де ви скуштуєте смачних і незвичних традиційних страв.
- Канатна дорога на гору Гимба. Ми відвідаємо найдовший витяг Закарпаття. Його довжина становить 1650 метрів, підйом займає 20 хвилин в один кінець. З висоти пташиного польоту ми помилуємся Боржавським хребтом з висоти пташиного польоту та поповним колекцію чудовими краєвидами. Карпати — дуже мальовничі гори, але краєвид з Гемби, певно, б’є всі рекорди фотогенічності.
- Водоспад Шипіт. В тіні дерев ми доберемося до найзнаменитішого водоспаду Карпат – Шипіт, що за популярністю серед цікавих об’єктів поступається лише Синевиру. Щороку, побачити та помилуватися ним приїжджають десятки тисяч подорожуючих. У кожну пору року, Шипіт красивий-по своєму. Навколо нього ліс, прохолода і тиша. Шумить “Шипіт”, струмені води зриваються з 14-метрової висоти декілька каскадів і красиві бризки розсіюються хмарою крапель.
08:00 – сніданок, звільнення номерів. Переїзд у Косино. Сьогодні заключний день нашого туру Закарпатський вояж, тому сповна насолоджуємося термалами Закарпаття.
- Оздоровчо-рекреаційний комплекс «Косино» це гарячі мінеральні басейни з різною температурою та властивостями, що розташовані на території 200- річного дубового гаю. Це заворожує та складає враження знаходження посеред дрімучого лісу.
- Територіальне розміщення комплексу поблизу кордону з Угорщиною суттєво вплинуло на стиль, в якому він виконаний. В основному, це австро-угорський стиль, якому відповідають біла штукатурка і коричневе дерево, специфічні різьблення по ньому.
- Чистота, комфорт та дійсно європейський сервіс дозволять вам не тільки насолодитися теплою водичкою, а й по спавжньому відпочити від буденних справ. Крім того ми з вами обов’язково відвідаємо та порівняємо комплекс бань, найпопулярніших у світі.
- Угорська кухня відрізняється стравами, що приготовлені з використанням червоного перцю, помідорів і стручкового перцю (знаменитий угорський гуляш, курячий паприкаш з галушками і голубці). А ще — цибулі. Найвідоміший сорт цибулі — «мако» — вирощують в околицях Калуча, що у південній частині Угорщини. З м’яса традиційно використовують свинину.
- Майже в усіх національних стравах провідну роль відведено паприці — наприклад, гуляш (щось середнє між густим супом і м’ясним рагу), перекельт (рагу, у якому переважає кришена цибуля), токань (страва, схожа на перекельт) і паприкаш (паприкашем називають усі страви зі сметанним соусом і паприкою), м’ясні супи з свинини.
- У нас буде чудова нагода все це скуштувати та вибрати страви до смаку. Особливо радимо скуштувати гордість угорської націоної кухні – бограч.
- Винна дегустація. В самому виноробному центрі Закарпаття ми продегустуємо вина у місцевих виноробів. Тут ви дізнаєтеся чому Закарпатські вина такі смачні та оберете до вподоби найкраще, щоб привести додому в якості подарунка.
- Повернення додому.
23:30 – орієнтовне прибуття до Луцька з туру Закарпатський вояж.
- Можлива індивідуальна організація турів для груп від 18 осіб
- Можлива розробка індивідуальної програми
- Можлива організація туру зі зручним для Вас часом і місцем для груп.
Для замовлення туру телефонуйте 0508666352, 0976845521














