Дати туру Інста -тур Львівщиною 27-28 травня

Вартість поїздки з людини

Тур без харчування 1950 грн

Вартість з харчуванням 2050 грн

Програма туру Інста – тур Львівщиною

Виїзд з міста ЛУЦЬК, ДУБНО

06.00 – Виїзд з Луцька (від готелю «Україна» , вул. Словацького, 2 ). Час та місце виїзду з інших міст уточнимо індивідуально.

08.00 08.30 – зупинка в Бродах (сніданок, туалет).

09.00 – 10.00 – Родзинкою нашої інста-мандрівки стане – мисливське угіддя «Стир», що розмістилося серед лісу у селі Збруї (Бродівський район). Головною ж окрасою цієї місцини однозначно є Будиночок лісника на невеликому озері. Як і ззовні, так і всередині – ця хатинка дуже фотогенічна, а особливо – при сході чи заході сонця! Ми дуже сподіваємося, що і Вам там сподобається. А фотографії з туру стануть для Вас приємним спогадом про поїздку. І, якщо нам пощастить не тільки з погодою, але й з прихильністю до нас місцевої фауни, то ми побачимо лісових зубрів.

10.30-12.00 – Село Підкамінь відоме передусім 16-метровим Чортовим каменем. З його західного боку – ніша у формі серця та шість ям, які можливо служили в ритуальних цілях язичницьким племенам. Історія Підкаменю нараховує близько п’яти століть. Перша згадка про місто датується 1441 роком. Ще одна місцева пам’ятка – монастир Походження Древа Хреста Господнього. Монастир розташований на горі Рожаниці. Божества Роду в наших предків обожнювались із родючістю та продовженням існування. Сам монастир був римо-католицьким. Важко описати враження від Підкаменя – це дійсно потрібно просто бачити: надзвичайно мальовнича природа; дзвіницю монастиря видно вже за багато кілометрів до самого населеного пункту; вкриті лісами пагорби – і цей дивовижний, магнетичний камінь. Існують легенди, що невідомий богатир приніс з гір скелю та поставив її на місці, де буде заснована фортеця для захисту від ворожих набігів.

12.30 – 14.00 –– Підгорецький палац – одна із найкоштовніших перлин «історико-архітектурної колекції» Західної України. Пронизаний цікавими історичними фактами й містичними історіями – Підгорецький палац заманює туристів зі всього світу. Підгорецький замок — гордість «Золотої підкови» замків України. В його ансамбль входить триповерховий палац, заїжджий двір, костел і парк. Підгорецький замок був споруджений у XVII ст. французьким інженером Бопланом. Цей замок більше схожий на палац, ніж на фортецю, і різко контрастує з суворими, войовничими форпостами Поділля

14.30 15.30 – Обід на польовій кухні.

15.30 – 17.30 – Гончарний майстер-клас. Гавареччина – село вигнанців-гончарів, відомий центр чорнодимленої гаварецької кераміки, яке знаходиться далеко від доріг і цивілізації, в самому центрі низькогірного вороняцького пасма. Тут можна навчитися працювати на гончарному колі, забрати свій виріб з собою, закупитися керамічними виробами у місцевих виробників. Це село славиться тим, що тут місцеві гончарі виробляють унікальну чорно-димлену кераміку: горнятка, мисочки, глечики, чайники, вази, джезви, пасхальні дзвіночки, які мають темно-сіре, чорне чи сріблясте забарвлення. Кожна українська господиня бажає мати в домі такий гарний святковий посуд. А ще у нас буде справжній майстер –клас, де кожен зможе доторкнутися і створити своїми руками щось прекрасне.

19.00 – прибуття в готельний комплекс (поселення в 2-3-х місних номерах зі всіма зручностями), вільна програма.

08.30 – 09.00 – Сніданок в готелі. (при бронюванні туру з харчуванням).

09.05 – виїжджаємо на екскурсію.


09.30 – 11.30 – Жовква. «
Ідеальне» місто доби Ренесансу, яке за кількістю архітектурних пам’яток займає друге місце після Львова. Жовква приваблює середньовічним замком Жолкевських (1594р.), який був резиденцією польського короля Яна ІІІ Собенського, також ми обов’язково відвідаємо кафедральний костел св.. Лаврентія (1606р.) з падаючою дзвіницею та некрополем родин Собенських та Жолкевських

12.30 – 14.30 – Екскурсія містом. Львів – одне з найпрекрасніших міст України, де відчувається європейський шарм, любов до гармонії та краси. Особливий колорит йому надають витончені будинки, квіти на фасадах, яскраві та оригінальні вітрини, маленькі затишні кафе. Ми помандруємо старим містом, де оглянемо монастир Бернардинів, Єврейський квартал, Домініканський монастир, Вежу Корнякта, Площу Ринок, Міську Ратушу, вул. Вірменську та інше…

14.30 – 15.30 –  час на обід.

15.30 – 19.00 – Вільний час. Смакування справжньої кави у “Копальні кави”, а також Львівської кнайпи – “Криївки”, музею зброї “Арсенал” та ще багато іншого. Вільний час для Ви також можете використати для відвідування неймовірно романтичних кафе, та тільки у Львові ви зможете повечеряти на даху будинку в ресторанчику «Terrazza» (на сьомому поверсі, відвідувачі зможуть побачити не тільки архітектурні пам’ятники, але й відчути дух старовинного «міста-музею»).

Також рекомендуємо відвідати у вільний час:

– Криївка (топ-1 кав’ярня у Львові, що знаходиться на площі Ринок);

– Аквапарк «Пляж», вул. Княгині Ольги, 114;

– Кафе Мазоха (Сербська, 7);

– Під Золотою Розою (Староєврейська, 22). Тут немає цін в меню, потрібно торгуватися;

– Гасова Лямпа (Вірменська, 20) Скуштуйте бензинівку, гасівку та нафтівку;

У Львові відкрито грандіозний “OCEANARIUM LVIV’’!(на проспекті Шевченка, 8).Це музей живої морської природи з декількома десятками акваріумів різного об’єму в яких утримують риб різних видів, а також в якому розташований музей ракушок, а стіни декоровані макетами історичних риб та казкових істот, що відправляє у захопливу освітньо-пізнавальну подорож та багато іншого цікавого. Тут є морські жителі з різних куточків світу. Сюди привезли, зокрема, 20 маленьких акул і три різновиди скатів. Також тут є риби-собаки і риби-клоуни. Окремий басейн з хижими прісноводними рибами.

19.30 – виїзд додому.

22.00 –  повернення до Луцька  (орієнтовно). Час та місце повернення до інших міст уточнимо індивідуально.

У вартість туру включено

 • проїзд на комфортабельному автобусі, або мікроавтобусі;
 • супровід гіда-керівника по всьому маршруту;
 • страховий поліс (груповий);

Додатково оплачується

Вхідні квитки в екскурсійні об’єкти, а саме:

 • Підгорецький замок: 90 грн –дорослий, 20 грн – дитячий. 
 • Мисливське господарство «Стир», Будинок лісника – 60 грн/дорослий, 40 грн/студент і школяр
 • майстер-клас із виготовлення гаварецької кераміки: загальний, студенти, пенсіонери та учні – 50 грн.
 • Жовківський замок: 90 грн –дорослий, 20 грн – дитячий,
 • Ратуша Жовква – 50 грн дор., 20 грн дит.
 • Італійське подвір’я: 20 грн з особи.
 • Підйом на міську Ратушу Львів: 50 грн з особи
 • Океанаріум – 250 грн. дорослий, 150 грн. дитячий (до 13 років), діти з 14р та студенти – 200 грн.
 • послуга професійного місцевого екскурсовода по замках – розбивається на групу
 • Особисті витрати ( обід, вечеря)

Можлива індивідуальна організація турів для груп від 18 осіб
Можлива розробка індивідуальної програми
Можлива організація туру зі зручним для Вас часом і місцем для груп

Для замовлення туру телефонуйте 0508666352, 0976845521