Дата туру Подільський релакс 9-10 липня

Вартість поїздки з людини 1850 грн

Програма туру Подільський релакс

05:00 – виїзд із Луцька у тур Подільський Релакс.

 • Переїзд в с. Кривче. Екскурсія по Печері Кришталева. 
  Це єдина освітлена печера на Тернопільщині, що приймає відвідувачів цілий рік. Маршрут починається 500 метровим вхідним коридором, стіни якого виблискують гіпсами, що нагадують листя папороті, переходить у зал Скель де, по долівці, розкидані кам’яні піраміди, паралельно до нього тягнеться Коридор кам’яних бурульок, де зі стелі звисають химерні гіпсові нарости, а в Зоологічному залі гіпси нагадують різних тварин. Цікавою є зала Завалів, де всі звертають увагу на цементні пломби поставлені у 1928 р. Вони залишилися неушкодженими після двох землетрусів, що доказує безпечність печерних мандрів у Кришталевій. Повз зал Комин прямуємо до килиму гіпсових кристалів білого, кремо­вого та рожево-бурштинового кольору, що покриває стіни Кришталевого коридору, зал Скелета, що закритий для відвідувачів та при виході всіх проводжає «господар печери — Кам’яний буйвол». Тривалість проходження маршруту — 1,5 год.
 • Переїзд у м. Кам’янець-Подільський. Перерва на обід.
 • Екскурсія по м. Кам’янець-Подільський. Кам’янець-Подільський посідає третє місце в Україні, після Львова і Києва, по кількості історичних пам’яток. В цьому місті-музеї Вам обов’язково потрібно відвідати: Францисканський костел, католицький собор Петра і Павла, турецький мінарет із золотою Мадонною, міську ратушу – осередок середньовічної влади Кам’янця, Вірменську дзвіницю, у дворі якої тепер знаходиться музей давнини, Хрестовоздвиженську церкву – єдиний приклад дерев’яного зодчества, та звичайно ж основну памятку Поділля – Кам’янецьку фортецю. 
 • Переїзд і поселення у готель, що знаходиться на березі р. Дністер.
 • Факультативно: на вас чекає справжній релакс в чанах з лікарськими травами з панорамою на каньойон річки. Також можна замовити хамам та масаж. Релаксуємо на повну!!!

Сніданок.
Факультативно: прогулянка на кораблику по річці Дністер.

 • Переїзд в  заповідник «Подільські Товтри», екскурсія до Бакотського скита. Бакота – це місце, якого немає на карті, такий собі неіснуючий рай. Зараз так називають території вздовж берегів Дністра поблизу залишків одного з найстаріших монастирів України. Тут над кришталевою водою витає дух вікової історії. Бакота – це колишня столиця сьогочасного Поділля, тепер – частина національного природного парку «Подільські Товтри». Ви захопитесь цим місцем, ви полюбите його, адже не дарма його називають Атлантида України.

Повернення додому з тура Побільський Релакс. Орієнтовне прибуття до Луцька 23:30

У вартість туру включено

 проїзд на комфортабельному автобусі, або мікроавтобусі;
 проживання в готелі 2-, 3-, 4-місні номери на вибір;
 супровід гіда-керівника по всьому маршруту;
страховий поліс (груповий).

Додатково оплачується

Вхідні квитки: Кам’янець-Подільська фортеця 50 ( дитячий ) 60 ( дорослий  ); Печера Кришталева 35 ( дитячий ) 40 (дорослий ); Бакота 20 ( дитячий ) 35 (дорослий );
Прогулянка на кораблику 300 грн ос.

 • Можлива індивідуальна організація турів для груп від 18 осіб
 • Можлива розробка індивідуальної програми
 • Можлива організація туру зі зручним для Вас часом і місцем для груп

Для замовлення туру телефонуйте 0508666352, 0976845521