Дати турів Ексклюзив Карпатами г. Кострич + рафтинг

28-29-30 квітня12-13-14 травня

Вартість поїздки з людини

 • Тур без харчування – 2500 грн
 • Вартість з харуванням – 3000 грн

Програма туру ексклюзив Карпатами г. Кострич + рафтинг

05.15 –  Виїзд з Луцька.

09.00 – зупинка на туалет.

11.30 – 14.00 — Екскурсія на скелі Довбуша – «Таємничий світ скельного міста» (вх. квитки опл. додатково) (висота до 30 метрів). Хаотично розташовані групи каменів, де згідно легенді, ховав своє золото і коштовності Олекса Довбуш. Стежка Довбуша може і не розкаже вам все про ватажка карпатських опришків, проте дасть уявлення про те, де в середині XVIII століття, вірогідно, була схованка повстанців. До того ж, тут просто приємно блукати: лісисті схили, неосяжні валуни, порослі яскраво-зеленим мохом, свіже повітря, насичене запахом хвої, тиша і неймовірні краєвиди.      

14.15 – 14.40 – Купівля пива в селі Микуличин. Відкрита у 2002 році броварня варить пиво натуральним способом, випускаючи його під торговою маркою “Гуцульське”.Бродить “Гуцульське” протягом 7 днів і ще 14 днів дозріває. Тут варять Медове та Темне, Світле “Ювілейне” та Біле “Гуцульське”. Мед, до речі, для Медового пива беруть з власної пасіки.          

15.00 – 16.00 – поселення у готель, обід.

16.00 – 19.00 – КАТАННЯ НА ДЖИПАХ: Екскурсійні джип-тури по Карпатах неодмінно додадуть драйву до Вашого відпочинку. Після катання на джипах горами протягом кількох годин у Вас залишиться море вражень та емоцій, а ще чимало крутих фото і відео.

19.30  — Відпочинок у комфортабельному готелі, де увечері зможемо відпочити та зарядитися енергією для наступного дня. Вільний час (мангал, бесідка до Ваших послуг). Вечеря в готелі.

08.00-09.00 – Прокидаємось і гарненько снідаємо (при бронюванні туру з харчуванням) та виїжджаємо на екскурсії!

День наповнюється різними барвами, адже ми вирушаємо на сходження г. Кострич (1586 м.). Незважаючи на досить невеличку висоту гори, краса Вас точно захопить! Опис більшості гір супроводжується фразою «ми поглянемо на чудовий краєвид». Це правда, але у випадку гори Кострича ця фраза має особливий зміст. Адже  з гори ми оцінимо всю велич Чорногірського хребета. І це ще далеко не все. Кострича — це казковий ліс. Такий тихий, що чути кожен крок. Порослі мохом камені, стовбури столітніх дерев, височенна хвоя, вузли коріння перетинають стежки. На згадку з такого лісу можна привезти не тільки фото, насичені всіма відтінками зеленого, але і знімок відбитку чиєїсь хижої лапи. Ех… досить розповідей, адже не дарма кажуть: «Побачу – повіру», тому ласкаво просимо відчути всю красу та велич Карпатських гір.

18.00 — Приїзд до місця поселення. Вільний час. Вечеря ( при бронюванні туру з харчуванням)

*Для усіх бажаючих додаткова атракція – варіння в чанах на повільному вогні — найбільше, що подобається учасникам туру. Щоб “суп з туристів” був наваристішим додають до води різних засушених трав. Варіння чергують з купанням у прохолодній гірській річці, яка протікає поряд. Такий контраст допоможе вам зберігати тонус протягом цілого тижня та подарує незабутні враження від поїздки.

09.00 – 09.30 – Знову ж таки всі прокидаємось і гарненько снідаємо.
(При замовленні туру з харчуванням).

Вирушаємо на зустріч пригодам!)
На нас чекає Рафтинг на Черемоші – екстремальний,  та проте  безпечний вид активного відпочинку у Карпатах. Впродовж сплаву ви неодноразово подолаєте найскладніші пороги Чорного Черемошу, опануєте веслування на рафті, навчитесь правильно долати водні перешкоди. В високу воду човен стрімко несеться бурхливим потоком, пінисті хвилі накривають з головою, а рафт розгойдується на високих гребнях валів. Рафтинг на Черемоші заряджає, і навіть у мокрому гідрокостюмі знову рвешся на сплав по порогах.  

Обід у колибі. Виїзд додому.

22.00 – 22.30– повернення до Луцька (орієнтовно).Час та місце повернення до інших міст уточнимо індивідуально.

У вартість туру включено

 • проїзд на комфортабельному автобусі, або мікроавтобусі;
 • проживання в готелі 2-, 3-, 4-місні номери на вибір;
 • супровід гіда-керівника по всьому маршруту;
 • страховий поліс (груповий).

Додатково оплачується

 • катання на джипах (1800 грн./ машину; макс. 6 чол.)
 • стежки Довбуша – 30 грн дор., 15 грн – діти;
 • Рафтинг – 400 грн грн з особи, 200 грн – діти до 12 р.
 • Послуги професійного екскурсовода.
 • Можлива індивідуальна організація турів для груп від 18 осіб
 • Можлива розробка індивідуальної програми
 • Можлива організація туру зі зручним для Вас часом і місцем для груп.

Для замовлення туру телефонуйте 0508666352, 0976845521

Для замовлення туру телефонуйте 0508666352, 0976845521