Про країну

Правила в’їзду в Грецію

Греція займає південні території Балканського півострова і прилеглі до нього острови, а також острови узбережжя Малої Азії. Усього в складі держави майже 2000 островів, що становить 20% всієї території.

Греція повністю поєднує в собі найкращі можливості для туризму та відпочинку, на будь-який смак і бюджет. Це пляжний відпочинок, екскурсійні тури, ділові подорожі та індивідуальний відпочинок. Кажуть, що в Греції є все, і ми не можемо з цим не погодитися: м’який клімат Середземномор’я, ласкаве Егейське море, тепле сонце, колоритна природа, велика готельна база, чудова кухня, багата історична спадщина та культура, і, звичайно ж, доступна цінова політика. Саме тому сюди щорічно приїжджають мільйони туристів із різних країн світу. Греки — визнані довгожителі. Секрет їхнього довголіття розгадали вчені — уся справа в національній кухні, яка заснована на трьох простих принципах: сезонності продуктів, простоті приготування й користі для здоров’я.

Клімат Греції різноманітний: середземноморський, альпійський і помірний. Курортні міста розташовані в зоні середземноморського клімату, який характеризується м’якою вологою зимою та спекотним сухим літом. Протягом літа середня температура коливається від +20 °C до +30 °C, вологість повітря становить 50%.

ОСТРІВ РОДОС. Четвертий за величиною острів Грецького архіпелагу, розташований на південному сході країни, омивається блакитними водами Егейського моря із заходу й ласкавими водами Середземного зі сходу. Відпочинок на Родосі не можна назвати нудним. Численні бари й ресторани, дискотеки й магазини, першокласні та бюджетні готелі пропонують широкий вибір розваг на будь-який смак. Жваве нічне життя, регулярні міські свята й торжества створюють для гостей незабутню атмосферу грецьких веселощів. Приліт здійснюється в міжнародний аеропорт Діагорас (м. Родос), який розташований за 14 км від центру міста. Клімат на острові Родос середземноморський, сонячні дні займають більшу частину року. Найспекотнішими місяцями вважаються липень–серпень: середня температура повітря становить +29 °С, вода прогрівається до +25 °С. Рекомендуємо відпочинок на курортах Родосу активним туристам, а також сім’ям із дітьми.

ОСТРІВ КОРФУ. Один з найкрасивіших островів Греції розташований в басейні Іонічного моря. Острів відомий у всьому світі своєю красою й багатою історією, що йде вглиб століть. Його не дарма вважають одним з найзеленіших островів Середземномор’я. Він відомий своїми екзотичними пляжами й бірюзовими водами кришталевої чистоти. Корфу (або Керкіра) — найпівнічніший з грецьких островів. Завдяки цьому тут прохолодніше, ніж, наприклад, на Родосі і тим більше Криті. Корфу — острів романтичних протиріч. Тут можна побачити як величні гори, так і нескінченні рівнини, бухти, оточені буйною рослинністю, і пляжі, що тягнуться на багато кілометрів уздовж берега моря. Приліт здійснюється в міжнародний аеропорт ім. Іоанна Каподистрія (м. Керкіра), який розташований за 3 км від центру міста. Клімат на острові Корфу досить м’який. Опадів випадає багато, що помітно по густій зеленій рослинності на острові. Найспекотнішими місяцями вважаються травень–вересень: середня температура повітря становить +30 °С, вода прогрівається до +25 °С.

ОСТРІВ КРИТ. Один із найбільших островів у всьому Середземномор’ї. Це також найсонячніший острів Греції, для якого характерне спекотне сухе літо (температура досягає 30 градусів і вище) та дощова м’яка зима (температура близько 15 градусів вище нуля). Туристичний сезон, коли найчастіше купують путівки до Греції, триває з кінця квітня до кінця жовтня. Завдяки чудовому сервісу щорічний відпочинок на Криті стає гарною традицією наших земляків. Можна підібрати варіанти різної вартості: романтичного відпочинку на двох, веселої поїздки галасливою компанією друзів або спокійнішого відпочинку на острові Крит батьків з дітьми. Молоді, яка бажає проводити час активно та весело, сподобається у містах Малія, Сталіда, Херсоніссос. Для спокійного проведення часу підходять курорти Аналіпсі, Аніссарас, Гувес, Амудара, Коккіні Хані, Агіа-Пелагія. Культурна програма відпочинку включає відвідування Кноського палацу, музеїв, у тому числі музею Ель Греко, монастирів та розкопок мінойських поселень. Місце для романтичного, елітного відпочинку курорт Елунда із затишними бухтами, піщаними пляжами, зручним виходом у море. Увагу гостей привертають місцеві монастирі, печера Зевса, фортеця на острові Спіналонга, долина вітряків, села Сісі, Ваї, Психро. Східна частина – Лассіті, віддалена область.