Про країну

Правила вїзду в Туреччину

Туреччина — унікальна країна, де поєднується східний колорит, багатовікова історія з неймовірно красивою природою й шикарним сервісом. Це одна з тих країн, яка омивається відразу чотирма морями: Середземним, Егейським, Чорним і Мармуровим. Туреччина пишається своїм природним розмаїттям: це смарагдові пагорби Мармариса, величні скелі Кемера, соснові ліси Анталії, нескінченні рівнини Белека, піщані пляжі Сіде і блакитні води Аланії.

У Туреччині зосереджена немислима кількість готелів на будь-який смак, де навіть при мінімальному бюджеті МайТур може запропонувати відпочинок за концепцією «все включено». Турецький відпочинок підійде абсолютно всім: туристам із маленькими дітьми, гучним молодіжним компаніям, любителям активного відпочинку й сімейним парам. Але не хвилюйтеся: заселяти всіх вас відразу в один готель ніхто не буде, просто різноманітність готельної інфраструктури надмірна!

Ми хочемо, щоб кожна Ваша подорож до Туреччини залишила безліч яскравих вражень. Разом з нашими партнерами ми продумали все до дрібниць і подбали про те, щоб на вас чекав найкомфортніший і найкрасивіший відпочинок.